ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору представників громадських об'єднань до складу конкурсної комісії Управління Держрибагентства у Харківській області з відбору осіб на зайняття вакантних посад державної служби (10.05.2018)


Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області відповідно до статті 27 Закону України «Про державну службу» та Порядку обрання представників громадських об’єднань до складу конкурсних комісій з відбору осіб на зайняття посад державної служби, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 12 квітня 2016 року № 76, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 30 травня 2016 року за № 786/28916, оголошує конкурсний відбір представників громадських об'єднань до складу конкурсної комісії Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області з відбору осіб на зайняття вакантних посад державної служби (далі – Конкурсна комісія).

Конкурсний відбір представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії відбудеться 12 червня 2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: майдан Свободи, б.5, 6 під., 10 пов., м. Харків, 61022.

Документи на участь у конкурсному відборі приймаються протягом 9 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному веб-сайті (darg.gov.ua) Держрибагентства до 15.45 год. 18 травня 2018 року.

Адреса, за якою приймаються документи на участь у конкурсному відборі: майдан Свободи, б.5, 6 під., 10 пов., м. Харків, 61022.

Адреса електронної пошти, за якою надсилаються документи на участь у конкурсному відборі: harkivpatrul@ukr.net.

За додатковою інформацією звертатись до відповідальної особи - Шуленко Вікторії Володимирівни, тел. 057 758 60 10, електронна пошта: harkivpatrul@ukr.net.

Вимоги до громадських об'єднань, які можуть висувати кандидатів для включення до складу Конкурсної комісії:

1) наявність державної реєстрації громадського об’єднання не пізніше ніж за 12 місяців до дня оприлюднення повідомлення про проведення відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії;

2) наявність статусу юридичної особи;

3) провадження статутної діяльності, пов’язаної із сферою розвитку державної служби, державного управління (у тому числі у сфері, що пов’язана із діяльністю органу) або управління людськими ресурсами, сприяння упровадженню принципів належного врядування за період не менш як 12 місяців до дня подання заяви.

Документи, що подаються громадським об’єднанням:

1) підписана керівником громадського об’єднання заява;

2) копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, статуту, підписані керівником та скріплені печаткою (у разі наявності) такого громадського об’єднання;

3) інформація про досвід діяльності, пов’язаної із сферою розвитку державної служби, державного управління (у тому числі у сфері, що пов’язана із діяльністю органу) або управління людськими ресурсами, сприяння упровадженню принципів належного врядування за період не менш як 12 місяців до дня подання заяви;

4) документи та інші матеріали, що підтверджують досвід роботи у сфері розвитку державної служби, державного управління (у тому числі у сфері, що пов’язана із діяльністю органу) або управління людськими ресурсами, сприяння упровадженню принципів належного врядування протягом не менш як 12 місяців.

Відповідність досвіду роботи громадського об’єднання визначеним вимогам не може доводитися лише свідченнями (лист, довідка тощо) третіх осіб про наявність такого досвіду.

Вимоги до кандидата від громадського об’єднання для включення до складу Конкурсної комісії:

1) наявність громадянства України;

2) наявність вищої освіти за освітнім ступенем магістра;

3) наявність загального стажу роботи не менше семи років;

4) наявність досвіду роботи на посадах державної служби та/або в органах місцевого самоврядування та/або досвіду роботи на керівних посадах в організаціях, установах і на підприємствах незалежно від організаційно-правової форми та форми власності не менше трьох років та/або володіння фаховими знаннями у сфері державної служби, державного управління (у тому числі у сфері, що пов’язана із діяльністю органу) або управління людськими ресурсами;

5) володіння державною мовою;

6) здатність представляти інтереси суспільства та забезпечувати політично неупереджену та професійну роботу конкурсної комісії.

Не може бути кандидатом особа, яка:

1) визнана судом недієздатною чи обмежено дієздатною;

2) має не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість за вчинення злочину;

3) згідно із вироком суду позбавлена права обіймати відповідні посади;

4) за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;

5) піддавалася адміністративному стягненню за корупційне правопорушення протягом останнього року до дня подання документів;

6) є державним службовцем або посадовою особою місцевого самоврядування;

7) є членом політичної партії;

8) є народним депутатом України або депутатом місцевої ради.

Документи, які подаються громадським об’єднанням щодо кандидата:

1) рішення керівного органу (для громадського об’єднання) про висування кандидата до складу Конкурсної комісії;

2) заява кандидата про згоду на участь у роботі Конкурсної комісії та згода на обробку персональних даних відповідно до законодавства;

3) копія паспорта громадянина України кандидата;

4) автобіографія кандидата, в якій зазначаються прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності), число, місяць, рік народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську діяльність (у тому числі на виборних посадах), членство у політичних партіях (у тому числі в минулому), відомості про наявність чи відсутність судимості, контактний номер телефону та адреса електронної пошти;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту;

6) мотиваційний лист кандидата, в якому зазначаються особисті підстави для участі у роботі Конкурсної комісії, а також повідомляється адреса електронної пошти для надсилання повідомлень державним органом.


Читайте також:

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державних службовців категорії «Б» та «В» Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області (наказ від 11.05.2019 року № 95)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державних службовців категорії «В» Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області (наказ від 06.03.2019 року № 39)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державних службовців категорії «В» Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області (наказ від 06.12.2018 року № 149)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області (наказ від 03.09.2018 року № 97)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державних службовців категорії «В» Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області (наказ від 11.07.2018 року № 86)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державних службовців категорії «В» Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області (наказ від 18.06.2018 року № 83)

Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області

Адреса: 61022, м. Харків, м-н Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд, 10

тел.:+38 (098) 894 25 94 , тел/факс:+38 (095) 611 94 30

E-mail: khr.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t