ВЕСНЯНЕ ЗАРИБЛЕННЯ У ВОДОЙМАХ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ


17.04.2019

ВЕСНЯНЕ ЗАРИБЛЕННЯ У ВОДОЙМАХ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

 

Управлінням Державного агентства рибного господарства у Харківській області від користувачів водних біоресурсів, продовжується прийом заявок на весняне вселення (зариблення) водних біоресурсів у водойми області.

Станом на 17.04.2019 року подали заявки на вселення молоді водних біоресурсів 19 підприємств на 31 водойму, що складає 39% від загальної кількості водойм із погодженими Режимами по області:

Вже провели вселення 5 суб’єктів господарювання (ТОВ «Ізюмриба», ПП «Забрибгосп», ПП «Атос - культурне рибне господарство», ФГ «Нива», ТОВ «Санпоінт Україна») у 8 водойм. Інші суб’єкти господарювання проводитимуть вселення у строки відповідно до поданих заявок та графіків. Наразі вселення молоді водних біоресурсів склало: товстолобик – 1,092,5 млн. екз., короп – 0,659,9 млн. екз. та білий амур – 67,5 млн. екз. Зариблення водойм молоддю водних біоресурсів продовжується.

Вселення відбувається традиційними та цінними у промисловому відношенні для Харківської області видами риб такими як: товстолобик (білий, строкатий та їх гібриди), короп та білий амур. Наважка риби складає від 25 до 350 грам.

Погодні умови весняного періоду сприятливо впливають на процес проведення вселення водних біоресурсів та виконанню робіт з відтворення та рибницької меліорації, температура повітря не піднімається більше +17оС вдень.  Середня  температура повітря складає від +7 + 14 оС. 

У травні ТОВ «Ізюмриба» заплановано провести вселення личинкою водних біоресурсів у кількості 15,7 млн. екз., а саме: личинки товстолобика – 11,1 млн. екз., коропа – 3,9 млн. екз. та білого амура – 0,7 млн. екз.

Весіннє вселення водних біоресурсів заплановано більшістю користувачів області і за прогнозами Управління його обсяги повинні скласти не менше ніж за відповідний період минулого року.

Крім того, деякими підприємствами області, такими як: ТОВ «Укрекоінвест», ПП «Атос – культурне рибне господарство» та ТОВ «Санпоінт Україна» заплановано встановити понад 300 шт. штучних нерестових гнізд для природного нересту судака та інших видів риб.


 

 


Читайте також:

  ІНТЕРАКТИВНА КАРТА ЗАБОРОНЕНИХ ДІЛЯНОК ДЛЯ ВИЛОВУ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ПІД ЧАС НЕРЕСТУ 2019 РОКУ


  З 1 КВІТНЯ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАРТУЄ НЕРЕСТОВА ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ


  ДОВІДНИК РИБАЛКИ


  Рибоохооронний патруль Харківщини вилучив 26 кг незаконно добутої риби
Рибоохооронний патруль Харківщини вилучив 26 кг незаконно добутої риби 16 травня 2019 року Харківський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на Червонооскільському водосховищі, поблизу с. Бахтин Борівського району Харківської області. Близько 10 години ранку було ... >>>

  На Червонооскільському водосховищі затримано порушника з 47 кг риби
На Червонооскільському водосховищі затримано порушника з 47 кг риби 15 травня 2019 року Харківський рибоохоронний патруль виявив грубе порушення правил рибальства. Подія сталася на Червонооскільському водосховищі, поблизу бази відпочинку «Орлятку», що у Борівському районі Харківської області. Близько 10 ... >>>

  Порушник завдав майже 18 тис. грн збитків, - Харківський рибоохоронний патруль
Порушник завдав майже 18 тис. грн збитків, - Харківський рибоохоронний патруль 14 травня 2019 року Харківський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення Правил рибальства. Інцидент стався на Червонооскільському водосховищі, поблизу с. Кругляківка Куп’янського району Харківської області. Близько 11 години ранку було ... >>>

  ЗАРИБЛЕННЯ У ВОДОЙМАХ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
ЗАРИБЛЕННЯ У ВОДОЙМАХ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ Управлінням Державного агентства рибного господарства у Харківській області з метою дотримання вимог діючого законодавства від користувачів водних біоресурсів, вже завершено прийом заявок на весняне вселення (зариблення) водних біоресурсів ... >>>

  З початку місяця викрито 39 порушень та нараховано майже 25 тис. грн збитків, - Харківський рибоохоронний патруль
З початку місяця викрито 39 порушень та нараховано майже 25 тис. грн збитків, - Харківський рибоохоронний патруль У період з 1 по 12 травня 2019 року рибоохоронними патрульними Харківщини було здійснено 16 рейдів на водоймах та ринках області. В результаті проведених заходів спільно з правоохоронними органами було виявлено 39 порушень природоохоронного ... >>>


Документы: 1-8, 9-16, 17-24, 25-32, 33-40, 41-48, 49-56, 57-64, 65-72, 73-80, 81-88.

Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області

Адреса: 61022, м. Харків, м-н Свободи, 5, Держпром, 6 під’їзд, 10

тел.:+38 (098) 894 25 94 , тел/факс:+38 (095) 611 94 30

E-mail: khr.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t